ساماندهی کلیه وسائل نقلیه بار بر جهت تخصیص سوخت

 
قطع سوخت در انتظار خودرو‌های باربری ساماندهی نشده در شیرازبه گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل بار،  آرش نعمتی رئیس سازمان در گفتگو با خبر نگاران گفت: درخصوص ساماندهی ناوگان پروانه فعالیت برای خودرو و پروانه اشتغال برای راننده صادر می‌شود و تمامی مراحل ثبت نام نیز به صورت الکترونیک و از طریق سامانه مربوطه انجام می‌شود.
 
آرش نعمتی افزود: مالکان و رانندگان خودرو‌های حمل بار می توانند بدون مراجعه حضوری وکاملاآنلاین برای ثبت نام به سامانه transport.ir مراجعه نمایند.
وی با اشاره به برخی مزیت‌های ساماندهی ناوگان حمل بار تصریح کرد: ماهانه مبلغ ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یارانه سوخت به هر کدام از ناوگان ثبت شده تعلق می گیرد.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری شیراز گفت: تا کنون ۱۰ هزار دستگاه از ۷۰ هزار دستگاه ناوگان حمل بار فعال در شیراز یعنی چیزی حدود یک هفتم ناوگان ساماندهی شده است.

نعمتی افزود: با توجه به اینکه سهمیه سوخت بر اساس پیمایش و بار برگ تعیین می‌شود از رانندگانی که خودرو خود را ثبت کرده اند در خواست می شود هر بار که باری را جابه جا می‌ کنند بار برگ آن را از طریق نصب اپلیکیشن در گوشی خود صادر کنند.
 
وی در خصوص فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بار نیز گفت: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ شرکت حمل و نقل بار در شیراز فعالیت دارد که ۵۰ شرکت ساماندهی شده است.
 ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
منبع : سازمان مدیریت حمل و نقل بار
بازدید ها : ۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری شیراز می باشد
رئیس سازمان حمل و نقل بار
آرش نعمتی
آرش نعمتی
ساعت ملاقات حضوری :
سه شنبه هر هفته 9 الی 11 


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳