تاریخ درج : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰
۳۰ درصد تخفیف جهت ثبت نام،تمدید وساماندهی خودروهای باری وشرکتهای حمل ونقل بار
اخذ پروانه فعالیت ،اشتغال و بهره برداری سازمان مدیریت حمل ونقل بار در هفته حمل ونقل
تخفیف 30درصدی اخذ پروانه فعالیت ،اشتغال وبهره برداری حمل و نقل بار درون شهری شیراز در هفته حمل ونقل
رئیس سارمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری شیراز گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تعرفه هزینه ارائه خدمات ،صدور ،تمدید و همچنین پروانه بهره برداری شرکت های حمل ونقل بار درون شهری در هفته حمل ونقل از 27آذر لغایت 4دی ماه با 30درصد تخفیف توسط سازمان انجام می شود.
آرش نعمتی ضمن اشاره به این نکته که طبق دستورالعمل قانونی کشور تمامی خودروهای باری فعال در سطح شهر می بایست از طریق شهرداری ها ساماندهی شوند؛ در ادامه گفت: رانندگان خودروهای باری می توانند بدون مراجعه حضوری به نشانی Transport.shiraz.ir مراجعه نمایند ونسبت به ساماندهی اقدام نمایند.
وی با بیان این نکته که پس از راه اندازی سامانه جامع مدیریت حمل و نقل بار و ارائه خدمات سازمان بصورت غیر حضوری آمار ساماندهی خودروها در شهرداری شیراز رشد 5 برابری نسبت به سال قبل داشته است ؛ افزود : تا کنون بیش از 12هزار خودرو در سطح شهر شیراز ساماندهی شده اند.
وی با تاکید به این نکته که دریافت یارانه سوخت تنها منوط به ساماندهی خودرو و صدور باربرگ است ؛ در خصوص مزایای ساماندهی گفت :خودروهای بنزینی به محض ساماندهی از طریق سازمان مدیریت سوخت کشور مبلغی بین 250 تا 600 هزار تومان بصورت ماهانه به عنوان یارانه سوخت به حساب مالک خودرو واریز می شود و برای خودروهای دیزلی نیز سهمیه سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل بار به چه میزان است؟
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۰۶۵۳۷ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری شیراز می باشد