تاریخ درج : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
مراسم معارفه مسئول امور بازرسی، نظارت ورسیدگی به شکایات در سازمان مدیریت حمل ونقل بار
امروز یکشنبه ۱۸ مهرماه طی مراسمی و با حضور مهندس آرش نعمتی رئیس سازمان و مهندس بحرانی معاون محترم اداره کل بازرسی و جناب آقای عابدی مسئول هماهنگ کننده امور مناطق و سازمان ها معارفه مسئول امور بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار ؛ برگزار شد.
در این مراسم آرش نعمتی ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده توسط این سازمان ،از استقرار مسئول بازرسی در سازمان ابراز خرسندی کرد. وی حضورمسئول بازرسی را موجب تقویت بنیان سازمان دانست و افزود حضور بازرسی در هر مجموعه در جهت تقویت و افزایش ضریب خدمت رسانی به مردم است.
مهندس بحرانی معاون اداره کل بازرسی با تاکید بر اینکه حفظ دستاوردها و صیانت از مجموعه شهرداری به عنوان یک دستگاه خدمت رسان به عهده یکایک مدیران و مجموعه شهرداری می باشد گفت : ما وظیفه داریم تا به درستی از مجموعه شهرداری ، همکاران و خودمان صیانت داشته و با حساسیت به آن توجه کنیم . وی با اشاره به این نکته که بازرسی اهرم بازدارنده است و پیشگیری مقدم بر مچ گیری است در ادامه گفت: وجود دستگاه‌های نظارتی به منزله تسهیل در اجرای امور، افزایش دقت و تلاش جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است .
وی در ادامه با اشاره به حساسیت بازرسی در ادارات و سازمان ها گفت: مسئول بازرسی بازوی توانمند برای شهردار و مدیر مجموعه است که با عهده دار بودن مسئولیت رسیدگی به شکایات و نظارت بر کلیه واحدها ،می تواند موجب تسریع در روند انجام امور گردد.
گفتنی است که در این مراسم حمید رضا امیرپور به عنوان مسئول امور بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان مدیریت حمل ونقل بار منصوب شد.
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل بار به چه میزان است؟
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۰۶۵۴۸ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری شیراز می باشد